O nas i nasza misja

          PARATO powstała z połączenia różnych pasji, pragnień, talentów i celów życiowych. Wszystkie te cechy - czasami przeciwstawne - wrzucone do jednego tygla, ścierając się z sobą w ogniu emocji utworzyły coś niepowtarzalnego … PARATO. Gdzie forma stworzona ze szlachetnych materiałów przez jedyne, doskonałe narzędzia – ludzkie ręce i umysł - wspierane nowoczesnymi technologiami pozwoliły na wykreowanie pięknych i niepowtarzalnych produktów.

Wieloletnie doświadczenie i ciągły kontakt z Klientami sprawił, że meble produkowane przez nas maja swój niepowtarzalny czar, urzekają jakością i zaspokajają potrzeby estetyczne. Największą dumą napawają nas: satysfakcja klienta oraz polecanie naszej firmy znajomym - będące dowodem, iż firma obrała jedyny słuszny kierunek.


          Naszą misją jest być zawsze jeden krok przed nurtami obecnie obowiązującymi. Celem nadrzędnym jest tworzenie zamiast kopiowania, tak aby luksusowe meble i elementy wyposażenia były unikalne i niespotykane w Polsce i na Świecie. Za punkt honoru postawiliśmy sobie dostarczenie Klientom nieszablonowych wzorów mebli oraz wysoką jakość wykonania. Pochylamy się nad każdym wykonanym produktem, aby w pełni spełniał Państwa oczekiwania.

Meble PARATO począwszy od fazy projektowania są dobrem luksusowym, eleganckim i unikatowym. Celem jest Państwa uśmiech za każdym razem gdy spojrzycie na meble PARATO. Satysfakcja Klienta jest naszą misją.